חדשות האתר

אודותינו

 

טל סופר, מאבחת דידקטית מוסמכת ובעלת ידע רב ונסיון עשיר בתחום. המכון מתמחה בעריכת איבחונים דידקטיים, אבחונים פסיכודידקטיים ואבחונים פסיכולוגיים מאז שנת 2005.

 
הנסיון של טל סופר הוא תוצאה של עבודה רבת שנים עם מערכת החינוך וקופות החולים. עבודה אינטנסיבית זו הקנתה לה מיומנויות ויכולות אבחון מדויקות.
 
הצוות המקצועי במכון כולל מאבחנות דידקטיות, פסיכולוגים קליניים וחינוכיים. בכל שלבי האבחון מלווה את הנבדק מאבחן צמוד העוקב אחר התמודדותו.
בזכות ההקפדה על ליווי אישי ושיטת אבחון מקיפה ויסודית, מצליח המכון לאבחן בעיות בצורה ברורה.
מגוון האבחונים המתבצעים במכון נותנים מענה לכל קהלי היעד מילדים, סטודנטים ועד למבוגרים הזקוקים לאבחון מסיבות שונות.
מבחר האבחונים שמעניק המכון כולל:
אבחון דידקטי מיועד לתלמידים המתקשים בלימודים. האבחון הדידקטי בודק את יכולות התלמיד בתחום השפה, הקריאה הכתיבה, ההבנה וכישורי למידה נוספים.
אבחון פסיכודידקטי מתייחס לתלמידים בעלי קושי רגשי המשפיע על הישגיהם בלימודים. האבחון הפסיכודידקטי מעריך את יכולת התפקוד האינטלקטואלי, הרגשי, תפקודי קשב וריכוז ותפקודי למידה.
אבחון פסיכולוגי הינו אמצעי להערכה רגשית ואינטלקטואלית מקיפה. האבחון מאתר ומגדיר יכולות קוגנטיביות, גרפומוטוריות ורגשיות. אבחון פסיכולוגי מספק מידע על הפרופיל הפסיכולוגי של הנבחן: מבנה אישיות, רמת אינטלגנציה, סף שליטה בדחפים וכדומה.
היכולת של אנשי הצוות לאתר את הקשיים בצורה נכונה ולהתאים את שיטות הטיפול, מבטיחה תוצאה אפקטיבית ומימוש הפוטנציאל של הנבדק.
היחס האישי ותשומת הלב הרבה שמעניק המכון לכל נבדק כבר משיחת הטלפון הראשונית, מונעת ביצוע אבחונים מיותרים ומאפשרת התאמה מושלמת בהתאם לצרכיו האישיים.
בזכות האבחונים הרבים שבוצעו במכון, עד היום, הוא זכה לשמו הטוב בקרב קופות חולים, יועצות בתי ספר, מוסדות להשכלה גבוהה בכל רחבי הארץ, הורים וילדים.


Copyright © 2019 מכון לאבחון דידקטי ואבחון פסיכודידקטי. All rights reserved.


בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן


0.0449 sec